Yhteystiedot

SuPer Lahden ao 403 ry HALLITUS kaudelle 2021-2022

 

Puheenjohtaja Marjut Hakala marjut.hakala@superliitto.fi

Superin edustajiston jäsen super403@superliitto.fi

Pääluottamusmies marjut.hakala@phhyky.fi

p. 044 4828620

Varapuheenjohtaja Erja Tiihonen erja.tiihonen@phhyky.fi

Sihteeri Sari Hyvönen sari.hyvonen@phhyky.fi

Jäsenrekisterinhoitaja Maili Uotila-Tuominen uotila.tuominen@gmail.com

Taloudenhoitaja Sirpa Patrikainen sirpa.patrikainen@phhyky.fi

Miia Palm, luottamusmies, kotihoito miia.palm@phhyky.fi

p. 044 4828621

Kati Vesikallio, luottamusmies, Jalmari kati.vesikallio@phhyky.fi

Tuulia Saahko tuulia.saahko@phhyky.fi

Sisko Metso, opo ja nuoret sisko.metso@phhyky.fi

 

Varajäsenet:

Erja Heikkinen

Inga Luhtalampi

Hanna-Leena Sievänen

Virpi Tulla

Minna Eronen

Helena Rissanen

 

Ammattiosaston puh.  040 8098216